Maison

+48 (22) 758 31 02

PN – PT: 07:00 – 15:00

OBSERWUJ NAS

Title Image

O nas

Mistrzowie kamieniarstwa

WYDOBYWAMY PIĘKNO NATURALNEGO KAMIENIA, NADAJEMY MU FORMĘ I FUNKJONALNOŚĆ

Obróbka kamienia to według Nas działalność na pograniczu rzemiosła i sztuki. Kamień to materiał wymagający i niewybaczający błędów. Ponadczasowość naturalnego kamienia rekompensuje trud włożony w wydobycie i jego przetworzenie.

Firma B.W.Wiśniewscy podejmuje to wyzwanie. Już ponad 30 lat wykonuje najefektowniejsze i najbardziej wymagające technicznie zlecenia. Polegając zarazem na doświadczeniu mistrzów kamieniarstwa jak i najnowocześniejszym parku maszyn. Zaawansowana mechanizacja i cyfryzacja, okazuje się, może iść w parze z tradycyjną pracą rąk. Dokładamy starań, by wszystkie etapy obróbki kamienia odbywały się w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Muzeum-Powstania

Współpracujemy i aktywnie wspomagamy instytucje i ośrodki kultury. Jesteśmy wykonawcami ściany komemoratywnej w Muzeum Powstania Warszawskiego. Współtworzymy obiekty artystyczne i scenograficzne dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Logo-suntago

Wykonujemy wielkopowierzchniowe realizacje komercyjne, min. nowopowstały aquapark Santago, Hotele Irena Eris, Centra Medyczne Medicus. Także w tak ogromnych realizacjach dbamy o najwyższą jakość kamienia.

redford-min

Tworzymy luksusowe, unikatowe wnętrza prywatne i komercyjne, wykonując projekty biur architektonicznych, w Polsce i za granicą. Zrealizowaliśmy wszystkie wnętrza należące do grupy Redford&Grant.

Slide
slider1-onas
Slide
slider2-onas
Slide
slider3-onas
NAJEFEKTOWNIEJSZE KAMIENIE ORAZ DOŚWIADCZENIE MISTRZÓW KAMIENIARSTWA
WNĘTRZA-BWW3182
KAR0791-2
WNĘTRZA-BWW3169
S3-2
KAR9765-1-2
KAR0913-2-2
Secured By miniOrange